Profesionalaus inžinieriaus peržiūra; griežta kiekvieno proceso kokybės kontrolė.

Pažangios bandymų technologijos kokybei užtikrinti, tokios kaip AOI Testas, E-Testas, rentgeno spinduliuotė, impedanso kontrolė.

Esame įsipareigoję padėti klientams gauti aukščiausios kokybės produktus ir paslaugas konkurencingomis kainomis (ypač daugiasluoksnių PCB).

apie METAL CORE PCB/MCPCBS

Šiluminė spausdintinė plokštė yra kitas metalinės šerdies spausdintinių plokščių pavadinimas.

Trumpai tariant, MCPCB – tai PCB su metaliniu pagrindu. Tai reiškia, kad pagrindinė PCB plokštės arba pagrindo medžiaga yra metalas. Pagrindo metalinė medžiaga padeda paskirstyti darbo metu atsirandančią šilumą.

Taigi metalo pagrindas yra puikus šilumos laidininkas ir padeda lengvai išsklaidyti visą šilumą, kuri susidaro PCB veikiant.

Šiais laikais turime naujų pasiekimų, pavyzdžiui, metalinę šerdį, kuri pakeičia įprastines CEM3 ir FR4 medžiagas, naudojamas senos konstrukcijos PCB.

Be to, ši metalinė šerdis padeda išsklaidyti šilumą nuo labai pažeidžiamų komponentų į mažai pažeidžiamas dalis, pavyzdžiui, į radiatorių.

MEDŽIAGOS IR STORIO LYGIS METAL CORE PCB

Metalinės šerdies PCB paprastai būna trijų variantų: Aliuminis šerdies PCB, vario šerdies PCB arba tam tikrų metalų lydinių mišinys.

Tačiau aliuminio šerdies PCB yra labiausiai paplitusi medžiaga. Kartais užsakomos tokios medžiagos kaip plienas ar žalvaris, tačiau tai būna tik retais atvejais.

Kalbant apie storį, metalinės šerdies PCB paprastai būna labai stori ir juos labai sunku supjaustyti į mažesnius gabalėlius. O tai gali kelti šiek tiek problemų žmonėms, ketinantiems pjaustyti metalinės šerdies PCB.

Taip pat labai svarbu patikrinti, kokios cheminės medžiagos naudojamos metalinių PCB medžiagoms gaminti, ir pastebėti, ar jos reaguoja su metalais.

Paprastai metalinės šerdies PCB plokštės yra maždaug 30-125 milimetrų storio. Tačiau dar galite rasti metalinių plokštelių, kurios yra plonesnės arba storesnės.

MCPCB vario folijos storis paprastai būna apie 1-10 oz.

Metalo šerdies plokščių medžiagos

Metalo šerdies medžiagos, skirtos 1 sluoksnio plokštėms Terminis varža Terminis laidumas Dielektrinis stiklo perėjimas (Tg) Paviršius varža Sekimas varža Dielektrinis pramušimas (AC)
K/W W/mK °C PLC kV
HA50 (3) 0,41 2,2 120 10^6 0 4,3
TC-Lam 2.0 0,50 2.0 100 10^7 0 5,0
Vitek VT-4B1 1.0 100 10^7 0 7,5
Vitek VT-4B3 3.0 130 10^8 0 9,0
AL-200 0,35 2,0 10^8 0 3,5
AL-300 0,30 3,0 10^8 0 3,5

2 sluoksnių metalinio šerdies plokštės

Metalo šerdies medžiagos, skirtos 2 sluoksnių plokštėms Šiluminė varža Šiluminis laidumas Paviršiaus varža Dielektrinis stiklo perėjimas (Tg) Slydimo varža Dielektrinis lūžis (AC)
Ventek VT-4B1 1.0 10^7 100 0 7,5
Ventek VT-4A2 2.2 10^7 130 0 7,5
Ventek VT-4B3 3.0 10^8 130 0 7,5
CCAF-05 0,45 2,2 10^6 0 6,0

METALINĖS ŠERDIES SPAUSDINTINIŲ PLOKŠČIŲ TAIKYMAS

Metalinės šerdies PCB yra gana naudingos tam tikrose specifinėse programose, kurių metu paprastai susidaro daug šilumos.

Kaip minėjome anksčiau, metalinės šerdies spausdintinės plokštės idealiai tinka šilumai, kuri susikaupia darbo metu, išsklaidyti. Todėl dauguma gamintojų jas naudoja, kad išlaikytų patikimą savo prietaisų veikimą. Jos taip pat praverčia, jei vykdote daug ilgų veikimo procesų.

Taigi, pagrindinės metalinės šerdies PCB taikymo sritys yra šios:

1. Idealiai tinka elektroninių ryšių įrangai, pavyzdžiui, elektrinei telegrafijai, filtrų grandinėms ir dažnio stiprintuvams.

2. Puikiai tinka garso įrangai, pavyzdžiui, subalansuotiems stiprintuvams, įvesties & amp; išvesties stiprintuvams, išankstiniams stiprintuvams, galios stiprintuvams, garso stiprintuvams ir daugeliui kitų.

3. Maitinimo tiekimo įrangai, pavyzdžiui, DC/AC keitikliams, SW reguliatoriams, jungiklių reguliatoriams ir daugeliui kitų.

4. Naudojami kompiuteriams ir kompiuterių komponentams, pavyzdžiui, procesorių pagrindinėms plokštėms ir maitinimo įrenginiams.

5. Energiją taupančioms lempoms ir žibintams, LED lempoms.

6. Maitinimo prietaisams, pavyzdžiui, keitikliams, kietosioms relėms, tilteliams, lygintuvams ir daugeliui kitų.

7. Biuruose esantys automatizavimo prietaisai, pavyzdžiui, variklių pavaros.

Previous slide
Next slide
02

MŪSŲ BENDROVĖ

2005 m. įkūrėme „OurPCB”. Nuo tada mes išaugome ir tapome svarbūs PCB surinkimo pramonėje. Be to, mūsų įmonėje dirba geriausi ir patyrę PCB inžinieriai PCB gamybos ir surinkimo įmonė, įsikūrusi Kinijoje. Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

ĮVAIRIŲ TIPŲ METAL CORE PCB

Single-Sided-Metal-Core-PCB

Vienpusis metalinis šerdies PCB

1. Litavimo kaukė
2. Varinis grandinės sluoksnis
3. Metalinis pagrindas (ic sluoksnis atliks palankios jungties tarp integrinio grandyno ir radiatoriaus funkciją. Skirtingai nei FR4. vario ir aliuminio arba vario lydinio)
4. Nelaidus dielektriko sluoksnis
5. IC komponentai

Dvipusis metalinis šerdies PCB

1.Dvipusė metalinės šerdies PCB turi metalinę šerdį tarp dviejų plokštės laidininkų sluoksnių.
2.Metalinė šerdis susijungia su laidininkais per SMD ir vidines angas, paprastai viršuje arba apačioje.
3.Metalinės šerdys yra geležies lydiniai, aliuminis arba varis.

Daugiasluoksnis metalinis šerdies PCB

1.Struktūra panaši į FR4 daugiasluoksnę; tačiau jos konstrukcija yra sudėtingesnė ir sudėtingesnė.
2.Joje naudojama daug komponentų, signalinių sluoksnių ir dedami pagrindai. Skirtingai nei FR4, daugiasluoksnės PCB reikalauja daugiau technologijų, darbo ir patirties laminuojant jos daugiasluoksnius sluoksnius.
3.šių daugiasluoksnių plokščių laminavimas yra šiek tiek brangesnis, nors jos paprastai veikia daug geriau nei visos kitos rinkoje esančios spausdintinės plokštės.

METALINĖS ŠERDIES PLOKŠČIŲ PRIVALUMAI

Pagrindiniai metalo šerdies PCB naudojimo privalumai yra šie:

1. Jame yra speciali pagrindo medžiaga, kuri padeda padidinti prietaisų, veikiančių aukštoje temperatūroje, konstrukcijos tvirtumą.

2. PCB gali išstumti perteklinę šilumą iš prietaisų.

3. Jis padeda sumaišyti didelio šiluminio laidumo dielektrinių polimerų sluoksnius, todėl jie tinka mažoms šiluminėms varžoms.

4. PCB išsklaido šilumą 9 kartus greičiau nei įprastos FR4 PCB.

5. Ji gana tvirta ir tvirta – pagal savo mechaninį pajėgumą.

SKIRTUMAS TARP METALINIŲ ŠERDIES PLOKŠČIŲ VS. FR4 PCBS

. . . .
Metalo šerdies spausdintinės plokštės FR4 PCB
Plokštinės skylės Plated Through Holes nėra prieinamas 1 sluoksnio metalinio branduolio PCBVisose jos PCB naudojamos „Plated Through Holes” skylės.
laidumas Didelis šiluminis laidumas, apie 1,0W – 4,0W. Mažas šiluminis laidumas, apie 0,3 W
Lituoklio kaukė Baltos spalvos lydmetalio kaukę galima naudoti tik viršuje. Tamsių spalvų lydmetalio kaukę galima naudoti ir apačioje, ir viršuje.
Mašinavimo procesas V-score turi būti naudojami deimantine danga dengti pjūkleliai. Naudojami įprasti staklių procesai
Terminis reljefas Užtikrina unikalų šiluminį reljefą; taigi, nereikia jokių padengimo procesų, nusodinimo ir gręžimo. Tai apima ilgesnius gręžimo ciklus, prideda daug procesų ir šilumos perdavimui naudoja vias.
Tobulumas Ribotas storio kitimas Didelis storio diapazonas

MŪSŲ SERTIFIKATAI

IATF 16949:2016 ISO 9001:2015 ISO14001:2015 ISO13485:2016 UL Be to, visi mūsų gaminiai atitinka IPC & ROHS standartus. Dar svarbiau yra tai, kad visada stengiamės gaminti aukščiausios klasės PCB gaminius.

Metalo šerdies PCB

Daugiau PCB PASLAUGOS

produktas

PCB surinkimas

produktas

PCB gamyba

produktas

Lankstus PCB

produktas

"Rigid-Flex" PCB