Profesionalaus inžinieriaus peržiūra; griežta kiekvieno proceso kokybės kontrolė.

Pažangios bandymų technologijos kokybei užtikrinti, tokios kaip AOI Testas, E-Testas, rentgeno spinduliuotė, impedanso kontrolė.

Esame įsipareigoję padėti klientams gauti aukščiausios kokybės produktus ir paslaugas konkurencingomis kainomis (ypač daugiasluoksnių PCB).

apie aliuminio PCB

Šios spausdintinės plokštės sluoksniuojamos šilkografija, lituoklio kauke ir variu. Jos taip pat gaminamos su metaliniu substratu, pakeičiančiu stiklo pluošto medžiagą, paprastai naudojamą kitų tipų plokštėse. Aliuminio pagrindo medžiaga PCB būna su įprasta FR4 ir aliuminio šerdimi. Šios plokštės paprastai yra sprendimas, skirtas griežtos tolerancijos arba didelės galios prietaisams, nes jos pasižymi puikiais šilumos laidumo gebėjimais, dėl kurių yra mažiau jautrios šiluminiam plėtimosi procesui nei kitos medžiagos, pavyzdžiui, varis. Taigi, aliuminio PCB yra su šiluminiu sluoksniu, kuris yra plakiruotas ir efektyviai išsklaido šilumą. Apibendrinant galima teigti, kad jis padeda atvėsinti komponentus ir padidina elektroninių prietaisų našumą.

ALIUMINIO PLOKŠTĖS NAUDINGOS

Jūsų elektronikos prietaisuose esantis aliuminis gali padėti išsklaidyti šilumą ir sumažinti neigiamą poveikį grandinėms. Palyginti su stiklo pluoštu ar keramika, jis pasižymi dideliu ilgaamžiškumu ir tvirtumu, kuris neleis suprastėti elektroniniams prietaisams.

Draugiškas aplinkai

  • Viena iš puikių aliuminio savybių yra ta, kad jį galima perdirbti, be to, jis netoksiškas. Taigi šio metalo naudojimas gamyboje skatina energijos taupymą, nes jį lengva surinkti.

Lengvas

  • Aliuminis PCB yra gana patvarus ir lengvas metalas. Be to, metalas prisideda prie PCB atsparumo ir tvirtumo. Be to, jis nedidina papildomo svorio.

Labai patvarus

  • Tai todėl, kad aliuminis yra tvirta pagrindo medžiaga. Taigi jis gali sumažinti lūžių, galinčių atsirasti kasdienio naudojimo, gamybos ir tvarkymo metu, skaičių.

Ekonomiškas

  • Palyginti su kitais metalais, aliuminis yra ekonomiškesnis variantas.

Geresnis šilumos perdavimas

  • Aliuminis yra puikus pavyzdys metalų, kurie padeda perduoti šilumą nuo gyvybiškai svarbių dalių. Dėl to jis sumažina žalingą poveikį, kurį gali gauti spausdintinė plokštė.

ALIUMINIO SPAUSDINTINIŲ PLOKŠČIŲ IŠDĖSTYMAS

Aliuminio spausdintinių plokščių PCB struktūrą arba mazgą sudaro keturi sluoksniai, t. y:
ALUMINUM PCB

Vario folijos sluoksnis

  • Šis sluoksnis paprastai būna storesnis nei įprastų CCL, kurių matmenys siekia apie 1 oz - 10 oz. Be to, storesnis vario sluoksnis taip pat reiškia, kad jis turi didesnį srovės pralaidumą.

Dielektrinis sluoksnis

  • Dielektrinis sluoksnis Jis turi dalį, pasižyminčią šiluminiu laidumu, o jo storis paprastai būna nuo 50 μm iki 200 μm. Be to, šis sluoksnis turi palyginti mažą šiluminę varžą, todėl idealiai tinka jo taikymui.

Aliuminio pagrindas

  • Šis aliuminio pagrindas yra trečiasis sluoksnis, pagamintas iš aliuminio pagrindo. Todėl jo šilumos laidumo lygis yra labai aukštas.

Aliuminio pagrindo membranos sluoksnis

  • Šis sluoksnis paprastai yra selektyvus, palyginti su kitais sluoksniais. Jis padeda apsaugoti aliuminio paviršių nuo nereikalingų įbrėžimų ir ėsdinimo. Tačiau jis būna dviejų tipų; vienas jų - nuo aukštos temperatūros, paprastai apie 250 laipsnių. O kitas - žemesnis nei 120 laipsnių.

Previous slide
Next slide

MŪSŲ BENDROVĖ

2005 m. įkūrėme „OurPCB”. Nuo to laiko mes tapome labai svarbūs PCB surinkimo pramonėje. Be to, mūsų PCB gamybos ir surinkimo įmonėje, įsikūrusioje Kinijoje, dirba geriausi ir patyrę PCB inžinieriai.

GAMYBOS PAJĖGUMUS OURPCB

Funkcijos
Medžiaga:
FR4 danga, aliuminio šerdis, vario šerdis
Paviršiaus apdaila:
ENEPIG dengimas, imersinis auksas, imersinis sidabras, kietasis auksas, OSP
Testavimas:
A.O.I. testavimas ir "Fly Probe" testavimas
Šilumos laidumas:
2,0 W/(m*k), 1,0 W/(m*k)
Plokštės storis:
0,4-3,2 mm
Šilkografija:
Juoda, balta
Sukūrimo laikas:
Trys dienos
Lituoklio kaukė:
Juoda, matinė žalia, žalia, žalia, geltona, raudona, balta, violetinė, matinė juoda
Pagrindo medžiaga:
Rogers, flex, aliuminis, flex-rigid, FR4 ir kt.
Per procesą:
Neuždengtos jungtys, palapinės jungtys, užkimštos jungtys.
Švinas laikas:
2-3 dienos
Mažiausias skylės dydis:
0.8mm
Apdailos varis:
1-4oz
Minimalus atstumas:
4mil

ALIUMINIO PCB tipai

Lanksčios aliuminio PCB

aukščiausios kokybės lankstumas, elektros izoliacija ir šilumos laidumas

Daugiasluoksnės aliuminio PCB

Daugiasluoksnes aliuminio PCB sudaro daugiasluoksnės dielektrinės medžiagos, pasižyminčios šilumai laidžiomis savybėmis.

. Todėl šios aliuminio spausdintinės plokštės yra puikios šilumos išsklaidymo priemonės, skirtos sudėtingiems sprendimams.

Multilayer Aluminum PCBs

Aliuminio PCB su skylutėmis

Šios aliuminio PCB plokštės su skylėmis labiausiai tinka elektros izoliacijai, jos lengvai išlaiko metalo tarpą.
.

Aliuminio PCB su skylėmis iš anksto išgręžtos ir užpildytos dielektriniu komponentu.

Hybrid-Aluminum-PCBs

Hibridinės aliuminio PCB plokštės

Termiškai sulydę aliuminio pagrindo medžiagą su apdorota netermiška medžiaga, gausite hibridines aliuminio spausdintines plokšteles.
.

Įprastai dviejų ar keturių sluoksnių FR-4 plokštėms su aliuminio pagrindu sulieti galite naudoti terminę dielektrinę medžiagą.

Galiausiai hibridinės spausdintinės plokštės turi šilumos skydą, didesnį tvirtumą ir šilumos išsklaidymo priemonę.

Daugiau PCB PASLAUGOS

produktas

PCB surinkimas

produktas

PCB gamyba

produktas

Lankstus PCB

produktas

"Rigid-Flex" PCB