Blog  /  SMD-Ultimate Veikimo technologijų poreikių vadovas

SMD-Ultimate Veikimo technologijų poreikių vadovas

Diena per dieną, elektroniniai komponentai mažėja spausdintos grandinės plokštės rinkoje. Tai padėtų, jei taip pat išsivystė savo projektus su poreikiu užtikrinti savo išlikimą jame.

Nauji komponentai, besisukantys rinkoje, yra ne tik mažos, bet ir pigios ir greitai. Jie eina pagal paviršinio montavimo įrenginių (SMD) pavadinimą. Ar kada nors girdėjote apie juos? Šis straipsnis apims viską, ką jums reikia sužinoti apie juos. Pradėkime.

1. Paviršinio tvirtinimo įtaisai Elektronika

1.1 Kas yra paviršiaus tvirtinimo įtaisas?

Paprasčiausiomis sąlygomis paviršiaus tvirtinimo įtaisas (SMD) yra elektroninis įrenginys, kurį norėtumėte naudoti savo projektuose. Kiekvienas elektronikos inžinierius galiausiai turi juos naudoti. Šie įrenginiai paprastai randami ant spausdintos plokštės.

smd

1.2 Ką SMD reiškia elektronikoje?

Elektronikos gamybos pramonėje paviršiaus montuojamiems įrenginiams (SMD) yra nedideli prietaisai, skirti spausdintinėms plokštėms. Programos technologija pareikalavo elektroninių komponentų, kurie buvo pigūs, maži ir greitai.

Per skylės komponentai neatitiko naujausių rinkos poreikių, todėl įvyko SMD. Skirtingai nuo jų, SMD naudoja kaiščius, pritvirtintus prie spausdintinų plokščių, lituojant juos ant pagalvių.

SMD suteikia daugiau PCB vietos, nes skylės nėra nuobodu, o abi plokštės pusės yra naudojamos. Jums nereikėtų nerimauti dėl bet kokių laidų, einančių per lentas. SMD neturi vielos laidų arba gali turėti tik mažų.

Šiame skyriuje nustatėme paviršinio montavimo įrenginius. Per ateinantį ketvirtį mes jums pasakysime apie paviršinio montavimo įrenginių privalumus.

2. SMD produkto privalumai

Dabar jūs galite galvoti apie funkcijų ir naudos paviršiaus montuojami įrenginių produktų prieinamų rinkoje.

2.1 patikimas apdorojimas

Kai kurie gamintojai naudoja didelio našumo plastikinį LCP paviršinio montavimo įrenginiams gaminti. Tai užtikrina tikslų tinklelio derinimą ir maksimalų matmenų stabilumą. Medžiaga turi milžinišką šilumos atsparumą. Todėl garantuojama sklandžia, patikima SMD ryšio sistema.

Jums nereikės iš anksto išdžiūti tokių SMDS, nes jie turi mažą drėgmės jautrumą (MSL 1). Jie taip pat turi mažą šilumos išsiplėtimo koeficientą, kuris neleidžia PCB surinkimui išmontuoti litavimo metu. Todėl galite greitai atlikti visą automatinį PCB surinkimo procesą.

Vaizdas 2: SMD.

2.2 Stabilūs litavimo jungtys

PCB terminalai SMD, naudojant LSF, įsitikinkite, kad tvirtas sukibimas ant lentos. Tai yra todėl, kad gamintojai naudoja du litavimo pagalvėlės kiekvienam polių. Jūs netgi galite įdėti didelius elektroninius komponentus, kai laikymo jėga / kaištis yra daugiau nei 150 N.

Gamintojai taip pat atlieka ištvermės bandymus, kad įsitikintų, jog atsparumas smūgiams ir didelė vibracija yra pagal IEC 61373 / 10.2011. Taigi ilgainiui gausite nemokamą ir sklandų SMD procesą.

Ne tik tai, jūs taip pat gausite gerų rezultatų su kompozitiniais PCB pagaminti iš aliuminio, keramikos ar stiklo.

2.3 Efektyvi asamblėja

SMD su siurbimo paviršių palaikymu ir paėmimo ir vietos pagalvėlės užtikrina tikslią vietą ir saugų montavimą automatiniame PCB surinkimo procese. Jūs taip pat bus maksimaliai padidinti surinkimo našumą dėl lengvųjų PCB terminalų SMD.

Atvykę į šių komponentų pakuotę, juos gausite į standartinius konvejerio plotus su juosta ant ritės pakuotėmis. Be to, jie yra pagaminti automatiniams procesams ir todėl turi daug funkcijų kiekvienam ritiniui. Ką tai reiškia? Tai tiesiog reiškia, kad mažinate savo sąrankos išlaidas.

Taigi, jūs jau žinote paviršiaus tvirtinimo įtaisų privalumus. Ateinančiame skyriuje mes jums pasakysime apie tai, ką žmonės galvoja apie šiuos įrenginius visame pasaulyje.

3. Socialinis įrodymas

Žinau, kad tiesiog skaityti kažką nepakanka priimti sprendimą dėl jo. Realaus gyvenimo patirtis klientų padeda iš tikrųjų žinoti, jei kažkas yra verta.

Aš nuvažiavau per internetą ir suradau kai kuriuos SMDS naudotojų apžvalgas. Be to, jie atrodė palyginti teigiamai. Jie yra apie paviršinio montavimo rezistorius ir šviesos diodus.

Kitas skyrius jums pasakys skirtumą tarp SMD ir paviršiaus montavimo technologijos (SMT). Būkite sureguliuota.

4. SMD VS SMT

Jūs, būdamas elektronikos inžinierius, būtų girdėję apie du akronimus: SMD ir SMT. Rašybos metu jie skiriasi tik laišku. Tačiau, iš tikrųjų, tarp jų yra pragaras.

4.1 Koks yra skirtumas tarp SMT ir SMD?

Iš esmės SMT yra procedūra, o SMD yra komponentas. Paviršinio montavimo technologija (SMT) yra elektronikos komponentų papildymas PCB procesas. Be to, šie elektroniniai komponentai yra paviršiaus tvirtinimo įtaisai (SMD). Elektronikos rinkoje galite juos naudoti kartu, kad pridėtumėte savo projekto patikimumą.

Tikimės, kad dabar jūs niekada nesupainiokite su terminais SMT ir SMD. Dabar mes trumpai pasakysime apie paviršinio įrenginių alternatyvų.

smd

5. Trys paviršiaus tvirtinimo įtaisų alternatyvos

Tai gerai, jei nenorite dirbti su paviršiaus tvirtinimo įtaisais. Mes esame čia, kad padėtų jums šiame scenarijuje. Galite naudoti šiuos tris alternatyvius komponentų tipus:

1. Per duobučių įrenginius: Šie prietaisų tipai turi vielos laidus, kurie gali būti lituojami į PCB po gręžimo angų.

2. PIN tinklo masyvas: Šie komponentai yra integriniai grandynai, ir jūs juos rasite stačiakampio arba kvadratinės formos. Montavimo tikslais jie gali būti įdėta į lizdą arba gręžimo angas į PCB.

3. Quad Flat paketas: Tai yra integruoto grandinės paketas, kuris gali būti montuojamas ant spausdintinių plokščių paviršiaus. Jis turi gull-sparno laidą veda išplatinimą iš kiekvienos pusės.

smd

6. SMD LIDERING.

SMD litavimo procesas

Istoriškai kalbame, mes liko SMD rankomis iki pasirinkimo ir vietos mašinų atsiradimo. Dėl savo prigimties SMD komponentai yra palanki litavimui.

Jie puikiai tinka pirmojo laiko mėgėjams, kurie nori sužinoti, kaip lydaikinti savo PCB. Jūs galite lituoti juos tradiciškai, naudokite lydmetalių pasta arba potvynių su litavimo.

Jei mašinos atlieka lituoklį, pirmoji proceso mašina bus lydmetalio įklijavimo spausdintuvas. Jis taiko lydmetį į padėklą. Po to, kai laikoma, atliekame patikrinimą.

Be to, mes paviršius pritvirtiname komponentus į PCB pagalvėles. Tuomet PCB eina per ikimokyklinį automatizuotą optinį patikrinimą, kad būtų užtikrintas komponento išdėstymo proceso vientisumas.

Be to, PCB eis per reflow litavimo mašiną, sudarantį ryšius tarp komponentų ir PCB. Galiausiai PCB eis per automatizuotą optinį patikrinimą.

7. SMD LED

Aukštos galios SMD baltos apšvietimo LED surinkimas.

SMD yra skirtingi dėl jų laidų trūkumo. Kaip ir su kitais SMDS komponentais, jie turi litavimo metalinius kontaktus. SMD technologija leidžia daugiafunkcinį kapsulį. Šie LED tipai paprastai bus trys spalvos (raudona, žalia ir mėlyna).

Taip pat galite rasti SMD šviesos diodų, kaip viršutinio skleidžiančio lustų, dešiniojo kampo lustai, miniatiūriniai lustai ir atvirkštinio kalopėlės.

8. SMD PCB.

 SMD komponento lustas PCB

Bendras paviršinio montorinės technologijos bruožas apima laidų dėl komponentų nebuvimas. Tačiau kartais šie laidai gali būti trumpi. Pagrindinis SMDS komponentų korpusas atitinka PCB ir litavimo jungtį toje pačioje pusėje. Tai daro vientisą ir paprastą ryšį.

Išvada

Apibendrinant, sakytume, kad turėtumėte pabandyti naudoti savo projektų paviršiaus tvirtinimo įtaisus. Jis sutaupys jums gręžimo skylių naštą per PCB. Be to, tai taip pat yra plėtros technologijų paklausa.

Jei jums reikia naudoti paviršiaus tvirtinimo įtaisą, kad gautumėte PCB, pateikite užsakymą mūsų svetainėje ir praneškite mums, kokie yra jūsų reikalavimai. Ourpcb bus daugiau nei laimingas, kad padėtų jums bet kokiu būdu. Susisiekite su mumis šiandien.