2005 m. atsirado „OurPCB Tech Limited”. Ir vienas iš pagrindinių įmonės įkūrimo motyvų buvo sutelkti dėmesį į spausdintinių plokščių gamybą ir surinkimą. Taigi per pastaruosius penkiolika metų aptarnavome daugiau nei 2500 laimingų klientų visame pasaulyje – ir visa tai siekdami tiekti TIK kokybiškus gaminius ir paslaugas.

2011 m., praėjus šešeriems metams nuo veiklos pradžios, persikėlėme statyti pirmosios surinkimo gamyklos į Shijiazhuangą. Taip nutiko dėl didėjančių jūsų – mūsų klientų – poreikių. Praėjus šešeriems metams po pirmojo PCB surinkimo fabriko įkūrimo, 2017 m. paleidome antrąjį fabriką Šendžene.

Siekdami plėsti savo įmonę – auginti ją didesnei ir pasaulinei auditorijai, 2014 m. nusprendėme įsteigti „OurPCB” filialą Melburne, Australijoje. Šis Australijos filialas yra atsakingas už pardavimų ir paslaugų teikimą mūsų anglakalbiams klientams visame pasaulyje.

Bėgant metams užmezgėme tvirtus ir ilgalaikius prekybinius ryšius su kai kuriomis didelėmis įmonėmis, kad užtikrintume autentiškus mūsų spausdintinių plokščių komponentus. Pavyzdžiui, bendradarbiaujame su „Arrow”, „Future Electronics”, „Element14” ir kt., kad užtikrintume, jog jūs, mūsų klientai, gautumėte geriausius gaminius ir paslaugas.

Be to, mūsų klientai visame pasaulyje apima daugybę gamybos paslaugų ir elektronikos tiekimo įmonių įvairiuose sektoriuose – nuo pramonės, prieigos kontrolės, kompiuterijos, karinių, automobilių, medicinos iki ryšių.

Galiausiai, svarbiausias mūsų prioritetas yra kokybiškas PCB surinkimas ir „iki raktų” projektai, atitinkantys aukštos kokybės standartus – tuo pat metu laikydamiesi kokybės komponentų pirkimo politikos kiekvienam mūsų klientui.

MūsųPCB misija

Mes siekiame patenkinti klientų poreikius.

Teikite aukštos kokybės gaminius ir profesionalias paslaugas.

Laiku pristatykite gaminius.

Sumažinti visas klientų išlaida

Maksimaliai padidinti klientų pelno maržą.

OURPCB būstinė

Sertifikatai

"Alibaba SGS" autentiškumo patvirtinimas

Clients​