Blog  /  Kaip sukurti profesionalų ir gražų spausdintinės plokštės modelį

Kaip sukurti profesionalų ir gražų spausdintinės plokštės modelį

spausdintinės plokštės modelį 1

Spausdintinės plokštės modelį-Raštas - tai pasikartojanti pasikartojančio dizaino seka, dažniausiai dekoratyvi. Visose spausdintinėse plokštėse yra raštų, o raštas sukuriamas anksčiau nei pati plokštė. Plokštės šablonai yra tarsi grandinės planas, kuriame yra grupė simbolių, vaizduojančių grandinės dalis. Šios dalys apima rezistorius, jungiklius, mazgus, diodus ir kt.

Be šablonų spausdintinės plokštės projektavimas būtų daug darbo reikalaujantis veiksmas. Pirmiausia sukuriamas šablonas, po to - plokštės dizainas. Schema nurodo, kur yra kiekvienas elementas (diodai, rezistoriai, jungikliai, mazgai ir t. t.). Taigi, ar yra kokių nors privalumų, susijusių su PCB plokštės šablonais?

Kaip tokius modelius sukurti? Šiame straipsnyje nagrinėjami esminiai veiksniai, susiję su PCB plokščių raštais, pavyzdžiui, raštų tipai, privalumai, kaip pasirinkti raštų audinį ir kt.

PCB spausdintinių plokščių grandynų raštų svarba

Yra daugybė privalumų, susijusių su PCB spausdintinių plokščių raštais. Pavyzdžiui, tinkamai suprojektuotas plokštės raštas gerokai sumažina elektrinį triukšmą. Jei atsitiktinai susidursite su spausdintine plokšte, kurią sudaro tinkamai išdėstytas modelis, suprasite, kad ji skleidžia mažiau elektroninio garso. Tačiau jei modelis nėra tinkamai parinktas, yra tikimybė, kad muzika pablogins bendrą grandinės veikimą.

Be to, kad spausdintinių plokščių modeliai sumažina plokštės elektrinį triukšmą, yra dar vienas ne mažiau reikšmingas privalumas, susijęs su tokiais profiliais. Tinkamai išdėstytas spausdintinės plokštės raštas taip pat padidina arba padidina plokštės elektrinį našumą. Jūsų grandinės veikimas labai priklauso nuo to, kaip grandinės raštas atrodo spausdintinėje plokštėje. Jei suprojektuosite arba įsigysite plokštę, kurios raštai išdėstyti negrabiai, būkite tikri, kad jūsų plokštės elektrinis našumas nebus pakankamas.

Galiausiai, bet ne mažiau svarbu, kad spausdintinių plokščių raštai yra labai svarbūs, nes jie padeda lengvai nustatyti plokštės defektus. Geri spausdintinių plokščių raštai, kurie eina iš vieno galo į kitą, leidžia aptikti bet kokias klaidas ir jas ištaisyti. Kita vertus, tokius defektus aptikti yra labai sunku, kai kalbama apie nestruktūrizuotus spausdintinių plokščių modelius. Dėl defektų aptikimo ir taisymo gali būti daug darbo reikalaujančių spausdintinių plokščių schemų, kurios neturi prasmės arba neturi srauto.

spausdintinės plokštės modelį 2

Spausdintinės plokštės modelį-Skirtingų tipų grandinės lentos modeliai 

Kaip pažymėta anksčiau įvadiniame skyriuje, modelis yra pasikartojanti pakartotinio dizaino seka, daugiausia dekoratyviai. Kalbant apie spausdintas plokštės, grandinės modeliai yra būtini remiantis aukščiau paminėtais pranašumais. Prieš žiūrėdami įvairių tipų grandinės lentos modelius, geras dizainas turi atitikti šiuos reikalavimus:

turėtų būti lengva išmeti.

Kainų atžvilgiu turi būti žemas.

Turi būti lengva taisyti.

Ji turėtų sugebėti atlaikyti dideles mušamųjų jėgas nepažeisdamas.

Jis turėtų turėti ilgą galiojimo laiką nekeisdama savo matmenų.

Jis turėtų būti lengvai nuimamas iš pelėsio.

Jis neturi pakeisti savo aspektų, ypač esant dulkėms ir pelėsiui.

spausdintinės plokštės modelį 3

Tobulėjant technologijoms, taip pat ir skirtingi grandinės modeliai, kuriuos mes randame spausdintose grandinės plokštėse, kurias naudojame. Trumpai tariant, įvairiose spausdintose plokštėse yra šimtai grandinių modelių. Kitaip tariant, modelių rūšys yra didžiulės kaip dizainerių skaičius rinkoje. Skirtingi valdybos gamintojai pasirenka savo modelius. Kai kurie iš dažniausiai pasitaikančių grandinių plokščių modelių yra:

Vieno dalies modeliai

Vartų modeliai

Skeleto modeliai

Dviejų dalių modeliai

Apvalkalo modeliai

Šluotos modeliai

Stebėjimo lentos modelis

Jei pakankamai norite grandinės plokštės modelių, suprasite, kad ne visi jie susideda iš tų pačių modelių. Kai kurie atrodo simetriški, kiti yra šiek tiek spiralės, o kiti - linijiniai.

Spausdintinės plokštės modelį-Kaip generuoti grandinės lentos modelius

Grandinės plokštės modeliai nesukuria savęs paslaptingu būdu. Didžioji dalis PCB gamintojų naudoja tam tikrą įrangą ar programinę įrangą, kad sugalvotų grandinės lentos modelius. Šios įrangos ir programinės įrangos platformos, naudojamos kuriant grandinės lentos modelius, yra žinomos kaip plokščių modelių generatoriai. Nuo vieno PCB komponento į kitą, atsižvelgiant į poreikį ar vartotojo pasirinkimą, grandinės plokštės projektai labai skiriasi. 

Spausdintos plokštės yra vienos sudėtingiausių elektrinių komponentų. Todėl jiems reikia unikalių modelių, kurie užtikrins, kad jie veiktų taip, kaip norima. Norėdami sugalvoti geriausią atspausdintos plokštės dizainą, tada geriau naudoti tinkamą plokštės modelio generatorių. Yra daugybė grandinių modelių generatorių. Kai kurie iš jų apima „Eagle“ programinę įrangą, „Altium Designer“, „Express PCB“ programinę įrangą ir daugelį kitų. PCB dizaino programinė įranga.

1. PCB123

2. KICAD EDA

3. Orcad

4. English

 Programinė įranga vis dėlto turi būti vienas iš labiausiai pageidaujamų plokščių plokščių generatorių. 

Renkantis grandinės plokštės modelio generatorius, būtina siekti geriausio lauko. Jų rinkoje yra šimtai, tačiau kai kurie geriausi yra minėtos aukščiau. Kiti yra „PCB Artist“, „Ultiboard“, „Altium Designer 17“, „Dip Trace“ ir „PCBWeb“. Visa tai yra vieni geriausių grandinės lentos modelių generatorių, kuriuos naudoja dauguma PCB dizainerių ir „pasidaryk pats“ entuziastų. Be to, kad jie yra lengvai prieinami (kai kuriuos iš jų sudaro nemokamas bandymas), nemaža dalis jų yra draugiški kišenėms ir turtingi. 

Veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis grandinės plokštės modelio audinį

Audinio tipas, naudojamas kuriant grandinės lentos modelį, priklauso nuo individualios ar gamybos įmonės. Tačiau daugeliu atvejų viena iš labiausiai naudojamų šių audinių spalvų yra žalia. Kaip dažnai jūs susidūrėte su lenta, kurioje yra rožinės, raudonos ar baltos grandinės modeliai? Yra tikimybė, kad niekada tokių matėte. 

Bet kodėl žalia? Vyrauja nuomonė, kad žalios spalvos audinys yra idealus, nes jis šiek tiek švelnus akiai. Be to, žalia spalva yra laidi darbui, todėl gamintojai gali su ja dirbti ilgesnį laiką. 

Taigi, į kokius veiksnius reikėtų atkreipti dėmesį renkantis spausdintinių plokščių rašto audinį spausdintinei (-ėms) plokštei (-ėms)? Pirma, reikia rinktis medžiagą, kuriai reikia naudoti nedaug cheminių medžiagų ir kuri kartu pasižymi puikiomis dizaino detalėmis nei kitos. Be to, rinkdamiesi medžiagą, kurią naudosite savo spausdintinėms plokštėms, rinkitės tas, kurių gamybos procesas yra ekologiškas, kad taip pat tausotumėte aplinką. 

Tai dar ne viskas. Taip pat reikia rinktis medžiagą, kurią galima lengvai pritaikyti pagal skirtingus PCB dydžius. Yra daugybė medžiaginių audinių, kurie gali kelti sunkumų, ypač kai bandoma juos pakeisti, kad jie tiktų. Galiausiai, pasirinktas turinio tipas turi būti patvarus ir sveikas. 

Spausdintinės plokštės modelį-Kodėl verta rinktis "WellPCB"?

Šiuo metu rinkoje yra daug įmonių, užsiimančių spausdintinių plokščių gamyba. Dar geriau, atrodo, kad daugybė jų supranta kai ką apie spausdintinių plokščių schemas ir jų svarbą. Tačiau kodėl verta rinktis spausdintines plokštes iš mūsų? Priežastis suprasti gana paprasta. Priklausomai nuo to, kokio spausdintinių plokščių rašto (karkaso, apvalkalo ar linijinio) jums reikia, mes, "WellPCB", esame pasirengę jį pateikti. 

Pasirinkę "WellPCB" kaip savo spausdintinių plokščių modelio gamintoją, gaunate įmonę, turinčią dešimtmečių patirtį teikiant aukštos kokybės PCB sprendimus. Mes teikiame visas PCB gamybos ir surinkimo paslaugas, kuriomis naudojasi šimtai tūkstančių klientų. Dar geriau - mūsų kainos yra sąžiningos, palyginti su kitais. Norime, kad sutaupytumėte laiko, todėl naudojame internetinę užsakymo ir sekimo sistemą. Puikiai aptarnaujame klientus. 

Siūlome ne tik išskirtinę prekybos patirtį, bet ir efektyvų bei sklandų klientų aptarnavimą. žinoti daugiau apie spausdintinių plokščių defektus ir tikėtinus jų problemų sprendimus? Susisiekite su mumis, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų įmonę ir daug ką, kas susiję su spausdintinių plokščių schemomis PCB. 

Santrauka

Visos spausdintinės plokštės susideda iš raštų. Šie raštai yra šiek tiek dekoratyvūs ir atlieka keletą svarbių vaidmenų. Ne visi jie turėtų ar atrodyti vienodai. Vieni jų paprastai būna apvalūs, kiti simetriški, o treti - linijiniai. Viskas priklauso nuo jos naudojimo ir gamintojo pageidavimų.

Norėdami užtikrinti, kad lenta veiktų taip, kaip norima, turite pasirinkti geriausią raštą. Tačiau norėdami sugalvoti tokius raštus, dizaineriai pasitelkia specialią įrangą ir programinės įrangos platformas. Šios platformos ir įrankiai yra plokštės modelio generatoriai. Žalia išlieka populiari audinio spalva, kurią naudoja daugybė spausdintinių plokščių raštų kūrėjų. Priežastis grindžiama tuo, kad žalia spalva laikoma švelnia ir patrauklia akiai.

Renkantis naudojamą audinį labai rekomenduojama rinktis tokius, kurie yra patvarūs, ekologiški ir pasižymi gebėjimu susisukti bei virsti į kelias formas ir dydžius. Jei ieškote patikimo ir patikimo PCB gamintojo, kuris supranta viską apie PCB ir spausdintinių plokščių raštus, ieškokite ne daugiau nei reikia žinoti apie užsakomųjų PCB plokščių užsakymą internetu. DĖL reikiamos PCB plokštės galite kreiptis į mus "WellPCB".