Blog  /  SMT asamblėja PCB – 9 dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti

SMT asamblėja PCB – 9 dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti

SMT surinkimas arba paviršinio montavimo technologija yra esminė PCB gamybos dalis. SMT atneša greitį ir sumažina darbo, reikalingos technologijoms, pvz., Perleidžiant montavimą.

Defektų rizika kyla, nes SMT dalys yra mažos. Inžinieriai taip pat turi mažiau vietos dirbti dėl didelio tankio pobūdžio PCB. Kaip rezultatas, kokybė gali nukentėti!

Šiame pranešime pristatysime devynis svarbiausius faktus apie SMT asamblėją. Gamintojai ir inžinieriai gali kreiptis į šį įrašą ir sukurti kokybiškus PCB. Jie taip pat gali pateikti užsakymą tinkamam mūsų įmonės PCB.

(Automatinis suvirinimas)

(Automatinis suvirinimas)

1: Dizaino etapas

Faktinis SMT procesas prasideda dizaino etape. Jei norite išlaikyti savo gamybą be rūpesčių, turite atitinkamai dizainą.

Gerai PCB SMT dizainui yra daug svarstymų. Jūs turite apsvarstyti dydį, storio ir kitus aspektus PCB lentos. Tik tada galite pasirinkti tinkamus komponentus.

Projektuojant, turėtumėte pabandyti kuo daugiau sudedamųjų dalių. Nereikalingas netvarkymas gali pakenkti PCB kokybei. Jis taip pat gali padidinti SMT surinkimo ir PCB gamybos sąnaudas.

Kiti dalykai, kuriuos reikia apsvarstyti, apima SMT komponentų švino ilgį. Turite turėti pakankamą veikiamą tašką, kad padarytumėte savo liežuvų sąnarius. Dizaino etape turėtų būti atsižvelgiama į visas SMT asamblėjos aplinkybes.

(PCB dizainas)

(PCB dizainas)

2: Dizainas gamybai ir surinkimui

PCB gamintojai turėtų vadovautis DFMA arba gamybos ir surinkimo praktikos dizainu. DFMA padeda gamintojams sukurti geriausius kokybės PCB su SMT surinkimu. Šis procesas taip pat sumažina klaidų sąnaudas ir galimybes. Taip pat galite gaminti daugiau partijų mažiau laiko judriam rinkodarai.

DFMA turi keletą svarstymų, kai kalbama apie SMT. Jums reikia turėti teisę per pozicijas, skydelio dizainą, dešinę komponentų pozicijas ir dar daugiau.

DFMA principų priėmimas leidžia tiksliems PCB, kurių vėliau nereikia keisti. DFMA didina PCB gamybos efektyvumą. Geriausia, jei darote DFMA ir tada sukite dizainą PCB gamintojui.

Kitaip, tai padėtų, jei pasirinksite patikimą PCB gamintoją kaip mus.

(Litavimo geležies Patarimai automatiniam gamybos litavimui ir surinkimui PCB plokštės)

(Litavimo geležies Patarimai automatiniam gamybos litavimui ir surinkimui PCB plokštės)

3: Užtikrinti formatą

PCB dizaineriai turi baigti komponentus ir planus. Tik tada jie gali siųsti duomenis ir dizainą gamintojui. Dizaineris turi užtikrinti tinkamą dydį, kad palengvintumėte automatizavimą.

Dizaino formatas turėtų atitikti gamintojo reikalavimus. Priešingu atveju SMT surinkimo metu gali kilti problemų.

PCB dizaineriai taip pat turėtų paleisti DFM patikrinimus prieš siunčiant duomenis į gamintojus. DFM patikrinimai padeda nustatyti dizaino klausimus, pvz., Trūksta dalių ir neteisingų matavimų. Vykdant DFM patikrinimus šiame etape mažina atpažįstamų PCB riziką.

Galite sukurti darbo PCB, kuriems nereikia patikrinti ar perstatyti. Dauguma dizainerių naudoja automatinius sprendimus, skirtus paleisti DFM patikrinimus. Jis taip pat padeda jiems užtikrinti tinkamą dizaino formatą.

Galite naudoti savo gamintojo rekomenduojamą programinę įrangą sukurti SMT surinkimą. Tai sumažins nesuderinamų formatų riziką.

(PCB gamybos patarimai)

(PCB gamybos patarimai)

4: Pasirinkite Gerberio duomenis

Dėl pliko PCB gamybos, gerberio duomenys visada prieinami. Bet tai gali būti šiek tiek laiko.

Pastangos yra verta, nes visi gamintojai palaiko GERBER failus. Galite konvertuoti savo PCB SMT surinkimo dizainą į Gerber formatą. Tada galite jį siųsti į savo PCB gamintoją.

Gerber formatas yra PCB projektavimo ir gamybos standartas. Failas susideda iš ASCII teksto failo, kuris integruoja keturis elementus į jį

  • Konfigūracijų parametrai
  • Apdailių apibrėžimai.
  • XY koordinuoja Flash ir Draw komandų paskirties vietas
  • Komandų kodai Flash ir Draw

Jūsų PCB dizaino sprendimas paprastai išnyks GERBER duomenis iš paties dizaino. Flash ir Draw komandos atstovauja skirtingoms koordinatėms ir vietoms PCB.

Gamintojai gali tiesiogiai dirbti su gerberio duomenimis ir pradėti gaminti savo PCB. Jis taupo laiką ir padeda gamintojui greitai užbaigti savo partiją.

(Spausdintinių plokščių gamykloje gamykloje.)

(Spausdintinių plokščių gamykloje gamykloje.)

5: Solder Paste Printer

Ladinko pasta mašina yra pirmoji gamybos proceso mašina. Naudojant trafaretą, jis taikomas litavimo pasta į reikiamus PCB pagalvėlės.

Gamintojai pirmiausia įdėkite litavimo pasta į PCB. Jie naudoja nerūdijančio plieno trafaretą, kad izoliuotų vietų, kad būtų taikoma lydmetalio pasta. Šiose vietovėse sėdės SMT surinkimo komponentai.

Lietminė pasta spausdintuve yra mažų metalinių kamuoliukų. Flux padeda lydmetalui tirpti ir klijuoti su PCB paviršiu.

Dauguma gamintojų naudoja mašiną arba litavimo spausdintuvą. Įrankis taikomas lydmetalio pasta pasirinktose srityse tinkama suma. Tada prietaisas taiko visą trafaretą. Dėl to visos atviros zonos gauna SMT surinkimą.

Litavimas yra esminis žingsnis tiksliai pateikti SMT įrenginius. Komponentai bus pailsėję ant litavimo vietų ir tada nustatoma per reflow litavimo.

(PCB gamintojai)

(PCB gamintojai)

6: Aptikti visus defektus

Litavimo procese turėsite visiškai kontroliuoti. Kaip ir bet kokia klaida, tai lemia daugiau trūkumų likusioje procese.

Gamintojai patvirtina griežtus kokybės kontrolės procesus, kad užtikrintų tinkamą litavimą. Bet kokia klaida gali pakenkti PCB kokybei ir funkcijai. Naudojant automatiką yra puikus būdas sumažinti netobulumus.

Maži PCB gamintojai naudoja rankinius lydmetalių tikrinimo būdus. Jie gali pereiti į kitą SMT asamblėjos etapą tik tada, kai litavimas yra teisingas. Priešingu atveju SMT komponentų vieta taip pat gali tapti klaidinga.

 (Elektroninės gamybos gamykla. )

 (Elektroninės gamybos gamykla. )

7: Atlikti patikrinimus

Kontrolės mašina lydmetalio pasta spausdintuvas yra puikus būdas atlikti patikrinimą. Tačiau gali būti šiek tiek laiko. Galite pasirinkti specialią tikrinimo mašiną, kuri naudoja 3D technologiją.

Patikrinimas yra labai svarbus ir tikrina litavimo kokybę. SMT surinkimo procesas gali judėti tik į priekį, kai tikrinimas baigsis. Inžinieriai kartais taip pat patikrinkite plokštes rankiniu būdu, ypač prototipų atveju. Jei yra litavimo problemų, turėtumėte juos nedelsiant spręsti.

Po patikrinimo PCB nukreipia į kitą komponento išdėstymo etapą.

(Elektroninės gamybos gamykla.)

(Elektroninės gamybos gamykla.)

8: Rūpinkitės komponentų išdėstymu

Komponentų išdėstymas yra svarbiausias SMT asamblėjos žingsnis. Čia inžinieriai uždėkite komponentus ant lydmetalio PCB. Anksčiau įmonės naudojo senamadiškas būdus, kaip įdėti elementus PCB. Dabar pažangios technologijos suteikia mums mašinas atlikti užduotį.

Patikimi PCB gamintojai naudoja mašinas, kurios gali pasirinkti ir pateikti komponentus. Procesas taupo dideles darbo valandas gamintojui ir priima automatikos pagalba.

Taip pat galite paspartinti visą SMT surinkimo procesą. Įmonės gali gaminti kelis partijas PCB naudojant šią automatinę technologiją. Mašinos taip pat ne pavargsta ir visada dirba visą droselį. Taip pat galite pamiršti apie klaidas ir klaidas, kurios vyksta su žmonėmis.

Inžinieriai gali programuoti mašinas, kad komponentai būtų įdiegti iš anksto nustatytomis vietomis PCB.

Gamintojai atlieka išsamų komponento išdėstymo patikrinimą ir patikrinimą. Labai svarbu patikrinti teisingumą prieš liežuvį.

(Spausdintos plokštės su SMD ir IC sumontuota dalis laive)

(Spausdintos plokštės su SMD ir IC sumontuota dalis laive)

9: Teisingas atmintinės litavimas

Atliekų litavimas visam laikui prijungia PCB komponentus. PCB pereina per pramoninę orkaitę labai aukštoje temperatūroje. Šiluma lydosi litavimo pasta, kuri veikia aplink išdėstytus komponentus.

Tada PCB pereina per konvejerio juostą per aušintuvus. Sukietėja litavimo pasta ir efektyviai nustato komponentus.

Dvipusiai PCB reikia šiek tiek daugiau darbo reflow litavimui. Tai padėtų, jei tai padarėte abiejose pusėse, naudodami trafareto paskirties vietos nustatymo metodą. Gamintojai pirmiausia atmeta komandą su mažiau komponentų. Tada jie dalyvauja į kitą PCB pusę.

Siekiant užtikrinti, kad nėra žalos, labai svarbu užtikrinti, kad nėra žalos. Jis nustato neatitikimus dalių dėl perkaitimo ir diskvalifikuotų lydmetalių sąnarių.

Šis žingsnis baigia PCB SMT surinkimo procesą. Iš čia PCB perkelia į kitą surinkimo etapą. Jis prasideda nuo rankinio patikrinimų, kad viskas būtų tinkama vieta ir tinkamai užtikrinta. Po to PCB gali eiti per skylės komponento išdėstymą.

PCB gali eiti per SMT, tiek per angą. Dizaineriai pasirenka surinkimo procesą pagal paraišką ir komponentus.

(Litavimo ir surinkimo mikroschemų komponentų technologinis procesas PCB lentoje. )

(Litavimo ir surinkimo mikroschemų komponentų technologinis procesas PCB lentoje. )

Išvada

SMT asamblėja nėra labai sudėtinga ir paprastai naudojama PCB gamintojai. Bet jums reikia turėti teisingų žinių apie procesą. Mūsų straipsnis padės jums žinoti apie SMT surinkimą. Jūs taip pat turite išmokti svarbiausius aspektus. Tikimės, kad informacija padės jums padaryti kokybiškus PCB be klaidų.

Taip pat galite užsisakyti savo pasirinktinius PCB iš mūsų įmonės. Mes specializuojamės SMT surinkimo ir per skylės technologiją. Mūsų kompanija gamina pasirinktinius PCB, atitinkančius tikslius specifikacijas ir dizainą.

Susisiekite su mumis, kad sužinotumėte daugiau apie užsakymo procesą.